• Wpisów: 383
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 00:36
  • Licznik odwiedzin: 36 538 / 2386 dni
 
stupidly691
 
Super_Aś_Na_Ratunek: rany boskie jesienna depresja i paranoje.
ciężko sobie z tym radzić. jeszcze tak bardzo staram sie nie zawracać mu głowy tymi bzdurami. ostatnio chciał robić matematyke i ja wtedy spałam i jak chciałam robić to on już przestał i ignorował mnie na tym skajpie a mi łzy kapały a zeszyt, tak mi było źle. ale udało mi sie to wtedy ukryć. pisał sobie z jakąś koleżanką. w sumie kiedy u niego byłam, też z nią pisał. pewnie ciągle z nią pisze. ja nie wiem. nie mam prawa zabraniać mu mieć koleżanki skoro ja mam kolegów. ale kiedy sobie wyobrażam, że może rozmawiać z kimś innym, rozśmieszać ją, pokazać jakąś część siebie, to ogarnia mnie bezsilna frustracja. jest taki cudowny, chciałabym go mieć tylko dla siebie. ja potrafię oddać ludziom wszystko, uwielbiam ludzi, ale jego chciałabym mieć tylko dla siebie bo kocham go za mocno i pewnie jakoś patologicznie się to u mnie objawia. i tak mi było smutno. pomyślałam sobie, że mnie zostawi, bo będzie miał mnie dosyć, bo jestem taka okropna, bo ciągle mam problemy, bo jestem nudna i brzydka. i ja bym dała mu wtedy odejść, mimo że moje życie już by całkiem nie miało sensu. zostałabym z niczym, bez żadnego szczęścia. takie zero. ale chciałabym najbardziej na świecie jego szczęścia. od siebie dałabym mu wszystko, niech mi tylko powie czego chce.
niedługo listopad, zapomne o tym, co działo sie rok temu. dzisiaj siedziałam na niemieckim z chłopakiem, który pachniał jak on i uderzyły mnie jakieś emocje. nie wiem, to było bardzo nieprzyjemne.
zgubiłam wczoraj telefon, brakuje mi go. mama mi da nowy w pon/wt. chce rzucić palenie, bo szkoda mi kasy, którą mogłabym wydac na drugie palenie. nie potrafie określić innych celów. co, kupić sobie torebke? liczy sie? nie wiem czy bd chodzić na korki z fizy, na hiszpański, może z matmy też korki? nie wiem dzisiaj co robić, gubie sie ciągle w życiu, ale dziś w internetach wyczytałam gdzieś, że to się nazywa człowieczeństwem.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków